| Portal RadioSerwis |  |  Nasz serwis chroni
|  |  |
| |
| Dodano 28.10.2011 (67830) |
 |
|
Rotor inny: Sprzedam rotor inny producent,rotor stan bardzo dobry nie używany 100%sprawny,zamontowany potencjometr wielo-obrotowy zasilanie 12V=
Kontakt: Ryszard Kempski SP3GFP
E-Mail: sp3gfp@wp.pl
Telefon.: 660-801-025
|
|
 |
| Dodano 16.09.2011 (67944) |
 |
|
TRX-ICOM741: Sprzedam Trx-Icom-741,w pełni rozblokowany, wraz z zasilaczem.W nadawaniu brak,,AM,,
Na wierzchniej obudowie posiada zarysowania po stojącej na nim skrzynce antenowej.Cena do lekkiej negocjacji.Sprzedam także klucz elektroniczny-dwułopatkowy z regulacją prędkości i głośności w cenie 100zł.
Kontakt: zbigniew konieczny,SQ2LYE
E-Mail: zbigniewkonieczny@yahoo.com
Telefon.: 58-6253410
|
|
 |
| Dodano 18.10.2011 (68067) |
 |
|
SPRZEDAM ICOM 725: Sprzedam IC-725 sprawne, po przegladzie ,poza czesciowo wylanym wyswietlaczem/patrz foto/,widoczna cala czestotliwosc bez nr pamieci.Radio otwarte na cb,kabel zas,mikrofon w komplecie.Prosze kontakt na maili sms.Pozdrawiam Krzysztof
Kontakt: krzysztof
E-Mail: sq7bqk@orange.fr
Telefon.: 504482518 sms
|
|
 |
| Dodano 06.10.2011 (68020) |
 |
|
TS 830 Z GLOSNIKIEM: STAN WIZUALNY I TECHNICZNY IDEALNY.OKAZJA
Kontakt: wojciech
E-Mail: WOJTEK.KOMOREK@WP.PL
Telefon.: 510554041
|
|
 |
| Dodano 27.08.2011 (67644) |
 |
|
TRX Kenwood TS-790E zamienię na notebooka lub sprzedam: TRX Kenwood TS-790E stacjonarny 2m/70cm/23cm (opcjonalnie 23cm poprzez moduł UT-10)
+ mikrofon reczny Kenwood,
+ kabel zasilacza,
+ dodatkowy mikrofon stacjonarny Kenwood MC-60,
+ instrukcja w języku angielskim w twardej okładce,
zamienię na komputer typu notebook/sprzedam/inne propozycje.
Pierwszy właściciel. Stan idealny.
Nie ma śladów używania. Nie otwierane, nie modyfikowane, nie odblokowane.
Radio kupiłem w 94 roku. Większość czasu przeleżał w szafie.
- Frequency range: TX: 144-146 / 430-440 MHz
- Mode: SSB (LSB, USB) CW, FM
- Max RF Power output:
SSB/2m = 35W, FM/CW/2m=45W
SSB/70cm = 30W, FM/CW/70cm = 40W
- Impedance: 50 ohms, BNC
- Dimensions (WxHxD): 342x134x369 mm
- Weight: 9,2 kg
- Manufactured: 1994
Piotr
piotr.kacprzak@wp.pl
Wrocław.
Kontakt: Piotr Kacprzak SP6OWB
E-Mail: piotr.kacprzak@wp.pl
Telefon.: 794009553
|
|
 |
| Dodano 23.10.2011 (68541) |
 |
|
Wzmacniacz KF na GS35: Wzmacniacz 1,8-28MHz + dodatkowa lampa z wszelkimi zabezpieczeniami perfekcyjnie wykonany,automatyka wzorowana nieco na G3SEK
Kontakt: Adam , SP9OHP
E-Mail: sp9ohp@gmail.com
Telefon.: 608504986
|
|
 |
| Dodano 17.10.2011 (68380) |
 |
|
IC751A: Sprzedam IC751A.
Elektrycznie i funkcjonalnie w 100%
sprawny.Dolna i górna część obudowy z miejscowymi ubytkami lakieru i rysami.Płyta czołowa ładna.Wskazany odbiór osobisty.
Kontakt: Mirek SP9GRN
E-Mail: miroslaw.lukasik1@neostrada.pl
Telefon.: 34 3175031
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68537) |
 |
|
PA KF: Sprzedam PA na KF na lampie GU84B. Wzmacniacz wykonany profesjonalnie przez kol.SP8FUX.
PA wykonane jako półautomat.Na kazdym pasmie pamieta 3 zestrojenia.
Po przelaczeniu pasma w TRX wzmacniacz zestraja sie na danym pasmie wybierajac zaprogramowana antene.Zastosowano wszelkie zabezpieczenia chroniace lampe PA.
Kontakt: Wojciech Meler
E-Mail: sp2jff@wp.pl
Telefon.: 695 650 316
|
|
 |
| Dodano 28.10.2011 (67825) |
 |
|
MFJ-250X: Sprzedam jak w tytule,stan dobry,olej gratis,więcej danych:
http://avantiradio.pl/go/_info/?id=176&idc=
Kontakt: Ryszard Kempski SP3GFP
E-Mail: sp3gfp@wp.pl
Telefon.: 660-801-025
|
|
 |
| Dodano 15.09.2011 (67934) |
 |
|
Maszt antenowy, wieża radiowa ok 35m: Mamy na sprzedaż maszt antenowy o wysokości ok 35m. Materiał budowy - kątownik metalowy o szerokości 10cmx10cm. Zamocowana jest na fundamentach stożkowych , które również można zdemontować i zabrać razem z wieżą. Stan bardzo dobry. Maszt użytkowany przez były posterunek energetyczny. Wieża zamontowana na posesji, demontaż i transport jest po stronie kupującego.
Borne Sulinowo / Zachodniopomorskie.
Dodatkowe zdjęcia na maila.
Zapraszamy do zadawania pytań. W miarę możliwości postaramy się na nie odpowiedzieć.
696 597 057
Kontakt: Mariusz Węgiełek
E-Mail: mario.dj@wp.pl
Telefon.: 696597057
|
|
 |
| Dodano 17.09.2011 (67951) |
 |
|
ICOM 775DSP: KUPIE ICOM 775DSP Z WYSOKIM NUMEREM SERYJNYM W IDEALNYM STANIE
Kontakt: SQ3LVT
E-Mail: sq3lvt@vp.pl
Telefon.: 501127886
|
|
 |
| Dodano 06.10.2011 (68242) |
 |
|
Kenwood ts 830 z glosnikiem: Stan techniczny i wizualny idealny z glosnikiem fabrycznym.
Kontakt: wojciech
E-Mail: WOJTEK.KOMOREK@WP.PL
Telefon.: 510554041
|
|
 |
| Dodano 22.09.2011 (68021) |
 |
|
wzmacniacz q1p: sprzedam okazyjnie wzmacniacz +5 lamp Q1P w zestawie.
Kontakt: wojciech
E-Mail: WOJTEK.KOMOREK@WP.PL
Telefon.: 510554041
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68126) |
 |
|
IC-703 PLUS: Sprzedam transceiver Icom IC-703+. Stan fabryczny. Wyposażony jest m.in. w doskonałą wewnętrzną automatyczną skrzynkę antenowa, DSP, klucz elektroniczny CW itd.
Kontakt: Zenon
E-Mail: ashiba@go2.pl
Telefon.: 504 074 205
|
|
 |
| Dodano 05.11.2011 (67663) |
 |
|
Icom 765 lub 746: Kupię Icom 765 lub IC-746 w dobrym stanie.
Kontakt: Paweł
E-Mail: ps111@poczta.fm
Telefon.:
|
|
 |
| Dodano 19.10.2011 (68217) |
 |
|
OBUDOWA ALUMINIUM: obudowy aluminiowe do wzmacniacz ,zasilaczy i inne
prezentowana to wymiar 400mm x300mm x300mm grubość alu 4mm
blachy i otwory wycinane WODĄ!
możliwośc malowania proszkowego
wszystkie inne wymiary pod zamówinie
Kontakt: Mariusz SP2YY
E-Mail: konstrukcje@sp2hai.pl
Telefon.: 601899394
|
|
 |
| Dodano 26.08.2011 (67642) |
 |
|
TRX Kenwood TH-78E 2m/70cm + dodatki zamienię na notebooka: TRX Kenwood TH-78E duoalband 2m/70cm
+ torba ochronna Kenwood SC-30,
+ dodatkowa antena Kenwood RA5,
+ dodatkowy mikrofon Kenwood SMC-31,
instrukcja w języku angielskim w twardej okładce,
ładowarka
zamienię na komputer typu notebook/sprzedam/inne propozycje.
Pierwszy właściciel. Stan idealny (radia a nie właściciela).
Nie ma śladów używania. Nie otwierane, nie modyfikowane, nie odblokowane.
Radio kupiłem w 94 roku. Większość czasu przeleżał w szufladzie.
Akumulator nie żyje, nadaje się do wymiany!
- Frequency range: TX: 144-146 / 430-440 MHz
- Mode: TX: FM, RX: AM/FM
- RF Power output: Hi: 5/5 W
- Impedance: 50 ohms, BNC
- Dimensions (W*H*D): 50*134*41 mm
- Weight: 400 gr
- Manufactured: 1994
Piotr
piotr.kacprzak@wp.pl
Wrocław.
Tel. 794 00 95 53
Kontakt: Piotr Kacprzak SP6OWB
E-Mail: piotr.kacprzak@wp.pl
Telefon.: 794009553
|
|
 |
| Dodano 01.10.2011 (68150) |
 |
|
antena magnetyczna na 80m: Witam
zamienię antenę magnetyczną na 80m na antenę typu DELTA LOOP pełno wymiarowa z balunem wykonana z linki miedzianej.
Zmieniam QTH (z miata na wieś) i mam teraz duuuuuże pole antenowe.
Kontakt: Zbigniew Ratajczak
E-Mail: sp3owe@go2.pl
Telefon.: 608 237 522
|
|
 |
| Dodano 28.10.2011 (67828) |
 |
|
ICOM AG-25: Sprzedam jak w tytule Pre-Amp IC AG-25,stan jak na zdjęciu,sprawny,więcej info na telefon lub mail
Cena tel. lub mail
Zainteresowanych zapraszam do odbioru osobiście.
Kontakt: Ryszard Kempski SP3GFP
E-Mail: sp3gfp@wp.pl
Telefon.: 660-801-025
|
|
 |
| Dodano 07.09.2011 (67843) |
 |
|
YAESU FT-857 WARSZAWA: Sprzedam Stan Yaesu 857D bardzo dobry. W komplecie zestaw separacyjny do mobila, komplet przewodów, mikrofon MH-59, instrukcja PL,karton. Preferowany odbior osobisty w Warszawie
Kontakt: Krzysztof Pastwa SQ2HFH
E-Mail: sq2hfh@gmail.com
Telefon.: 795017421
|
|
 |
| Dodano 27.09.2011 (68093) |
 |
|
Bardzo mocny obrót do anten.: Zainteresowanym pragnę zaoferować bardzo mocny obrót do anten. Jest to wykonanie własne na wzór rotora żyrardowskiego. Moim zdaniem jest od niego zdecydowanie mocniejszy. Układ mechaniczny: to o średnicy 9 cm ślimacznica (zazębiona 3.5 zęba ze ślimakiem) na wałku o średnicy 45 mm, ułożyskowanym łożyskami z kół samochodowych. Obudowa jest szczelna i przystosowana do zalania syntetycznym olejem silnikowym . Obrót napędzany jest silnikiem rotora satelitarnego, przystosowanym do pracy na zewnątrz. Silnik zawiera impulsator dzięki któremu sterownik pokazuje położenie anteny (przystosowany do konwencjonalnego sterownika satelitarnego lub sterownika żyrardowskiego, w tym wypadku konieczny 4 żyłowy kabel zasilający)i wyłączniki krańcowe. W moim wykonaniu jest zastosowany sterownik mikroprocesorowy AR-500 wykorzystujący przeliczanie czasu na położenie anteny. Jego atutem jest 2 żyłowa linia zasilająca silnik obrotu. Sterownik posiada pilota do zdalnego sterowania obrotem. W komplecie zapasowy silnik. Czas pełnego obrotu to ok 80 sek. Obrót przystosowany jest do zamocowania na rurze o max średnicy zewnętrznej 52 mm. Koszt to 1100 zł za całość tz to co na zdjęciu. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila lub telefonicznie 666887514.
Kontakt: Zdzisław Wierzchowski
E-Mail: sp4hkq@wp.pl
Telefon.: 666887514
|
|
 |
| Dodano 25.09.2011 (68070) |
 |
|
Yaesu FT-840 + MD-200 A8X: witam
sprzedam jak w tytule radio FT-840 wyprodukowane w grudniu 2005 seria wypuszczona na 50-cio lecie firmy,kupione nowe w marcu tego roku za 2700zl jest faktura zakupu
komplet sklepowy karton,mikrofon ,kabel zasilajacy,instrukcja PL zaplombowane oczywiscie sprawne
cena za radio 1999zl
jesli ktos sobie zyczy sprzedam w komplecie z mikrofonem Yaesu MD-200 A8X
tez komplet sklepowy karton,faktura zakupu,instrukcja itd
cena za mikrofon 580zl
sprzet w idealnym stanie bez sladow uzywania
real foto
Kontakt: salonmops
E-Mail: salonmops@gmail.com
Telefon.: 511118711
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68249) |
 |
|
Interfejs do emisji cyfrowych !: Sprzedam interfejsy do emisji cyfrowych. Jedyny na rynku z tak dużym poziomem separacji komputer - radio. Współpraca z TRX-ami ICOM, KENWOOD, YAESU. Złącze komunikacji z komputerem USB. W komplecie interfejs w obudowie z sygnalizacją LED, kabel do TRX-a według zamówienia, kable do komputera PC, płyta cd ze sterownikami i przykładowym oprogramowaniem. Konstrukcja stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenia i testy, uwzględniająca uwagi i życzenia dotychczasowych użytkowników poprzednich wersji.
Interfejs jest wykonany w technologi SMD na fabrycznej płytce PCB z nowoczesnych komponentów o wysokiej jakości - w pełni programowalny interfejs USB firmy FTDI, transoptory markowej firmy, układ konwertera poziomów MAX. Jako jedna z nielicznych konstrukcji dostępnych na rynku i w internecie posiada całkowitą izolację masy transceivera od masy komputera PC, co pozwala na zasilanie urządzeń radiowych i komputera z rozdzieleniem uziemienia od zerowania domowej instalacji energetycznej. Wszystkie przewody służące do instalacji interfejsu z komputerem oraz TRX-em są łączone przy pomocy gniazd co daje możliwość szybkiego i łatwego montażu i demontażu - idealnie nadaje się do pracy terenowej.
Nie wymaga żadnej regulacji sprzętowej, żadnych zworek i przełączników. Żadnej obsługi podczas eksploatacji. Raz zainstalowany i podłączony nie absorbuje uwagi użytkownika, nie wymaga przekładania wtyczek.
Bardzo wysoka odpornością na przebicia zapewni bezpieczeństwo twojego sprzętu. Tak "bezpiecznego" rozwiązania nie stosuje żaden inny konstruktor ani producent interfejsów dostępnych na rynku.
Więcej info na www.sp8nth.ampr.org
Kontakt: SP8NTH
E-Mail: sp8nth@gmail.com
Telefon.: 514145525
|
|
 |
| Dodano 21.10.2011 (67560) |
 |
|
Icom IC-746: Icom IC-746
W zestawie:
Mikrofon IC-HM36
Filtr CW 500Hz FL-100
Filtr SSB 1,8 kHz FL-222
Głośnik zewnętrzny IC-SP-20
Interface USB TYP-746 do emisji cyfrowych
Interface USB CAT CT-17
Instrukcja Manual papierowa + schematy
Instrukcja Servisowa na CD
Modem PK232MBX ver.USA
Cena za całośc 5300 zł.
Kontakt: Adam Marian Slawski
E-Mail: sp1zz@op.pl
Telefon.: 603604512
|
|
 |
| Dodano 25.10.2011 (68616) |
 |
|
Ładny IC-736 z uszkodzoną końcówką: Transceiver ICOM IC-736
Radio to posiada wbudowany zasilacz, skrzynkę antenową, wyjście na 2 anteny, ma szerokopoasmowy odbiornik i nadaje w całym zakresie KF, poza tym obsługuje pasmo 50MHz.
Jest to udany, popularny model radiostacji. Radia te mają cichą syntezę, dużą dynamikę (min.120dB wg testu w QST) odporność na modulację skrośną.
Jestem właścicielm tego radia od 8 lat. Zawsze dobrze działało i nie miałem z nim żadnych problemów. Sprzętu tego nie używałem często – ponieważ nie jestem zbyt aktywnym krótkofalowcem, a na dodatek był to mój drugi transceiver. Radio sprzedaję ponieważ wskutek zwarcia na wtyczce antenowej przepaliła się końcówka mocy (jest to najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie bo obecnie moc spadła do ok. 10W), a raczej nie chcę bawić się w naprawę bo i tak planowałem go sprzedać.
Poza wymienionym uszkodzeniem wszystko jest sprawne. Odbiór, modulacja, wszystkie funkcje działają prawidłowo. Świetnie w tym modelu działają PBT (zawężanie), Notch, Noise blanker, tuner antenowy, poza tym cechą tego radia jest czyste i miłe w odsłuchu audio. Jest to cecha, którą lubię, i drugie posiadane przeze mnie radio nie ma niestety takiego ładnego brzmienia.
Zamiast skomplikowanego menu, praktycznie wszystkie funkcje są wyprowadzone na panelu w postaci gałek lub przycisków. Dzięki temu obsługa jest łatwa i szybka.
Bardzo dobrze i płynnie chodzi gałka strojenia, nie ma luzów. Żaden potencjometr nie trzeszczy, nie ma nieprawidłowych luzów lub przeskoków. Stan wizualny jest bardzo dobry, jedynie występuje trochę rysek na listwie plastikowej na górnej pokrywie radia oraz dwie niewielkie plamki na okienku z pleksi z przodu (nie są one widoczne po włączeniu podświetlenia). Metalowa pokrywa górna, posiada niewielkie rysy od kładzenia na niej innych sprzętów, jej stan oceniam na 4/5.
W komplecie oryginalny mikrofon HM-12 w dobrym stanie i o ładnym brzmieniu. W radiu nie ma zainstalowanych dodatkowych filtrów.
Myślę że osoba która kupi ten TRX i naprawi końcówkę będzie miała dużo satysfakcji z jego użytkowania. Można go też od razu użytkować jako QRP np. do emisji cyfrowych.
Zdjęcia dużej rozdzielczości wyślę na życzenie.
Koszt wysyłki – 50zł (kurier UPC) - przedpłata, lub odbiór osobisty. Możliwa wysyłka pocztą za pobraniem.
Zapraszam do zakupu!
Kontakt: Aleksander Matczewki
E-Mail: ante@post.pl
Telefon.: 601 43 09 34
|
|
 |
| Dodano 28.09.2011 (68078) |
 |
|
Klucze sztorcowe -tanio !: Witam , mam do zaoferowania klucze sztorcowe produkcji OK, OM .
Klucze nowe zapakowane w oryginalny papier ,sznur ok 1m zakończony płaską wtyczkę ,2 bolce.
Okazja -połowa ceny
Do ceny proszę doliczyć koszty przesyłki , Poczta Polska -10zł ,polecam odbiór osobisty.
Uwaga , w przypadku zamówień większej ilości opłata wg.cennika pocztowego.
Kontakt: Romuald Jursza
E-Mail: sn9n@wp.pl
Telefon.: 502714476
|
|
 |
| Dodano 31.10.2011 (68734) |
 |
|
KF SGC SG2020: TRx KF SGC SG2020.Stan dobry.
Kontakt: SP5XAS
E-Mail: 5xas@wp.pl
Telefon.: 667986784
|
|
 |
| Dodano 14.09.2011 (67926) |
 |
|
YAESU FT 1000 MARK V: KUPIE YAESU FT 1000MP MARK V W IDEALNYM STANIE Z KOŃCA PRODUKCJI
Kontakt: SQ3LVT
E-Mail: sq3lvt@vp.pl
Telefon.: 501127886
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (67818) |
 |
|
GŁOŚNIK Kenwood SP-50 B sprzedam: Sprzedam nowy głośnik Kenwood SP-50B.
Głośnik nowy w oryginalnym opakowaniu i fabrycznym wyposażeniem.
Kontakt: Zenon
E-Mail: ashiba@go2.pl
Telefon.: 504 074 205
|
|
 |
| Dodano 11.09.2011 (67885) |
 |
|
SOMMERKAMP TS-220DX DUOBANDER: Sprzedam rzadko używanego duobandera 2m/70cm AM/FM TX 5W odblokowany 118-172MHz, 350-400MHz 400-470MHZ, 900-985MHz podwójne VFO, 120 kanałów pamięci, DTMF, CTCSS i wiele innych funkcji. Radio nie posiada akumulatorów w pojemniku i zaślepki na gn. zas. Ładowarka, instrukcja, pudełko.
Kontakt: Krzysztof SQ8DSM
E-Mail: sq8dsm@gmail.com
Telefon.: 796441890
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68250) |
 |
|
Przełącznik anten dużej mocy !: Sprzedam przełączniki anten dużej mocy.
Ilość przełączanych anten - 6, zasilanie przekaźników 12V - przewód sterujący 7-mio żyłowy, anteny nie używane zwarte do masy, obudowa z blachy ocynkowanej malowana proszkowo. Możliwość zamówienia ze sterownikiem manualnym, lub procesorowym sterowanym z komputera PC, BANDDEKODER-a radia oraz w trybie manualnym lub RX/TX.
Dostępny również w formie kit lub PCB z obudową.
Więcej info na www.sp8nth.ampr.org
Kontakt: SP8NTH
E-Mail: sp8nth@gmail.com
Telefon.: 514145525
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68262) |
 |
|
Conwerter na 6 pasm: Jak w tytule
Kontakt: SQ8RAR
E-Mail: siedlecki148@tlen.pl
Telefon.: 600990337
|
|
 |
| Dodano 16.10.2011 (68393) |
 |
|
SCHWARZ MINCHEN: Radio ROMDE SHWARZ MINCHEN z 1986 roku. Stan bardzo dobry. Nie sprawdzane.
Kontakt: Ryszard Kossak
E-Mail: r.kossak@vp.pl
Telefon.: 607-182-774
|
|
 |
| Dodano 20.09.2011 (67997) |
 |
|
Skrzynka do R 104: Może ma ktoś z Kolegów taką skrzyneczkę ?!
Pilnie poszukuję
Kontakt: Maciej Czerniawski
E-Mail: sp7vvk@gmail.com
Telefon.: 601 288 477
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68491) |
 |
|
****** ICOM IC 746 PRO ******: Sprzedam transceiver ICOM IC746 PRO.
Stan idealny. Mozliwy odbior we Wroclawiu i przetestowanie na miejscu. Na wyposażeniu fabryczny zestaw wraz z karonem.
Kontakt: Andrzej SP6GVU
E-Mail: sp6gvu@wp.pl
Telefon.: 887- 73 88 73
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68109) |
 |
|
YAESU VX-3R: sprzedam radio ręczne YAESU VX-3R, sprawne
w 100%,
W bardzo dobrym stanie.
W komplecie:
1. Radio z orginalną antenką.
2. mikrofonogłośnik.
3. ładowarka.
4. 2 akumulatory
5. antena Diamond SRH77CA.
Bez dodatków wyposażenie fabryczne sprzedam za 460 zł.
Komplet z dodatkami 550 zł.
Kontakt: henryk
E-Mail: sp8ins@gmail.com
Telefon.: 0846611584
|
|
 |
| Dodano 16.10.2011 (68392) |
 |
|
radio BC-1004C: Sprzedam RADIO RECEIVER BC -1004C . Stan dobry. na obudowie zewnętrznej ślady korozji. Wewnątrz stan idealny.
Kontakt: Ryszard Kossak
E-Mail: r.kossak@vp.pl
Telefon.: 607-182-774
|
|
 |
| Dodano 25.09.2011 (68052) |
 |
|
ANTENY: NOWY BEAM 3 el 5 pasm!!!
Sprzedam anteny KF i UKF, dookólne i kierunkowe, jednopasmowe i wielopasmowe.
Zajrzyj: www.sp7gxp.pl
Napisz: sp7gxp@wp.pl
Zadzwoń: 48 3606595.
Na zdjęciu antena GXP-7 Multi Multi u Stanisława DL2FCK.
Kontakt: Waldek Zelga SP7GXP
E-Mail: sp7gxp-waldek@wp.pl
Telefon.: (048) 360 65 95
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (67833) |
 |
|
AT-180 - Icom: Sprzedam nową skrzynkę automatyczną antenową Icom AT-180
Kontakt: Zenon
E-Mail: ashiba@go2.pl
Telefon.: 504 074 205
|
|
 |
| Dodano 04.09.2011 (67749) |
 |
|
:: Karty QSL ::: Karty QSL: awers pełny kolor, rewers odcienie szarości (4+1). Ogłoszenie dotyczy wykonania projektu karty (zgodnie z wytycznymi klienta), wydrukowania, pakowania i wysyłki pod wskazany adres. Podana cena zawiera 23% vat. Posiadamy bogaty, stale unowocześniany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w znakomitej cenie oraz w krótkim czasie.
Specyfikacja oferowanej karty QSL:
wymiar: 140x90mm (zgodnie z wytycznymi PZK)
nakład: wielokrotność 1000 sztuk (z czego często klient dostaje 200-300 dodatkowych kart gratis)
kolor: awers pełny kolor, rewers nadruk w kolorze czarnym (CMYK 4+1)
papier: gramatura 250 gram, biały karton specjalnie wyselekcjonowany na potrzeby QSL
powlekanie: folia błysk nadająca karcie ładny wygląd, ożywiająca kolory i chroniąca
przed zniszczeniem Termin realizacji zamówień: 1-3 tygodnie od zakończenia aukcji i akceptacji projektu (czasem bywa szybciej).
Wszystkie materiały można wysłać za pomocą Internetu, natomiast wstępne projekty wysyłam w formacie plików *jpg. Odręczne projekty można wysłać pocztą wraz z oryginalnymi zdjęciami. Wszelkie szczegóły techniczne z chęcią omówię telefonicznie bądź mailowo. Zastrzegam sobie małe odstępstwa kolorystyki względem projektu. Staramy się pilnować kolorów, ale często klient ma specyficzny zestaw kolorów zdefiniowany w monitorze. Karty są pakowane w tekturowe pudełka, które chronią produkt przed zniszczeniem podczas transportu. Często dokładam w gratisie prezenty.
Jeśli jesteś zainteresowany przykładowymi kartami QSL napisz do mnie.
Posiadam duże doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu kart QSL. Jestem krótkofalowcem (SP5ADX) i znakomicie znam tematykę tego hobby. Masz pewność, że moja oferta jest ściśle związana z tym hobby.
Firma Aligart jest właścicielem marki CoolQSL
Kontakt: Radosław Chróścicki
E-Mail: info@aligart.pl
Telefon.: 602707485
|
|
 |
| Dodano 14.09.2011 (67916) |
 |
|
SPRZEDAM WZMACNIACZ ACOM 1010 PLOMBY INRADIO 800WAT: Witam!
Do zaoferowania mam doskonaly wzmacniacz znanej i cenionej na swiecie bulgarskiej firmy ACOM model 1010.
To bardzo dobry i popularny model wiodacego producenta wzmacniaczy, uzywany na calym swiecie!
Sprzet godny uwagi ze wzgledu na swoja zaawansowana konstrukcje, 800wat mocy ssb/cw oraz 600wat rtty/am/fm przy wysterowaniu 50-60wat.( pomierzone)
Pracuje na calym pasmie KF 160 - 10 metrow lacznie z pasmami WARC.
Pelne zabezpieczenie oraz monitoring parametrow na panalu czolowym, mozliwosc pracy z antenami o SWR okolo 3.1 dzieki wbudowanemu tunerowi antenowemu !!
Dwa gniazda antenowe, wskaznik blyskawicznego dostrojenia TRI pozwalajacy szybko i bezpiecznie ustanowic idealne parametry pracy wzmacniacza, diodowy wskaznik SWR oraz mocy, szerokopasmowy obwod wyjsciowy, system ochrony i kontroli lampy, zasilacz specjelnej konstrukcji chroniacy inne urzadzenia podlaczone pod te samo zrodlo pradu.
Napiecie ustawiane w zakresie 100-240V.
Teraz kilka slow praktycznych - sprzet sprawuje sie wysmienicie na kazdym pasmie, pelna stabilna moc, doskonale audio we wszystkich emisjach, wydajne chlodzenie, zero luzow na potencjometrach, wszystko sprawne w 100%.
Sprzet zakupiony w kraju w INRADIO, plomby gwarancyjne, nie otwierany, w zestawie kabel zasilajacy angielska i polska instrukcja obslugi.
Oceny na www.eham.net mowia same za siebie 5 /4.9 !!!
Szczerze zachecam do zakupu, mile widziany odbior osobisty, mozliwa wysylka kurierem jako paczka ubezpieczona.
Wszelkie pytania prosze kierowac pod numerem 608784663 lub na maila hanibal24@wp.pl
Link z opisem http://radiokf.pl/acom-1010-p-1654.html
Kontakt: Maciej
E-Mail: hanibal24@wp.pl
Telefon.: 608784663
|
|
 |
| Dodano 19.10.2011 (67579) |
 |
|
ZASILACZ STABILIZOWANY PROFILINE Z DUZYM VOLT. I AMP. NOWY: Profiline to zasilacz transformatorowy z dużym analogowym woltomierzem i amperomierzem.
Wykonany jest bardzo ładnie -:).
Z możliwoscia regulacji napiecia od 0 - 15 V oraz prądu wyjsciowego z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym.
Posiada obudowe ze stali wraz z solodnym radiatorem.
Dane techniczne.
Napiecie wejsciowe 230 V.
Napiecie wyjsciowe 0 - 15 V / max. 2 A.
Gniazda napiecia wyjsciowego 4 mm.
Obudowa skonstruowana w ten sposób , aby zapewnic maksymalne chłodzenie.
Wymiary 9.5 x 16 x 22 cm
Masa 2.6 kg.
Tel. 605 380 492
Kontakt: Rafal
E-Mail: sosplusradio@gmail.com
Telefon.: 605 380 492
|
|
 |
| Dodano 20.10.2011 (68504) |
 |
|
Icom IC-746PRO: Sprzedam TRX Icom IC-746PRO z dodatkowym TCXO CR-338, w komplecie kabel zasilający, mikrofon HM36, instrukcja angielska, dowody zakupu radia oraz TCXO. Brak pudełka. W radiu były już wymienione drivery. Radio jest zadbane, właściciel nie palący.
Kontakt: Bart SQ1K
E-Mail: sq1k@wp.pl
Telefon.: via email
|
|
 |
| Dodano 13.10.2011 (68371) |
 |
|
crt hercule b-2950f: bazowe radio hercule b-2950f 26.000-32.000 z oryginalnym mikrofonem ze zmianą kanałów stan idealny z powodów osobistych info na 603157266 lub gg 8148486
Kontakt: MARCOL MIROSŁAW marceli
E-Mail: marceli_m1@op.pl
Telefon.: 501586771
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (67647) |
 |
|
Odciagi masztu wojskowego KUPIE !!: kupie odciągi masztu wojskowego 3szt jak na zdjęciu,
ewentualnie proszę o informacje gdzie można je kupić.
Kontakt: Waldemar SP7IDX
E-Mail: sp7idx@interia.pl
Telefon.: e-mail
|
|
 |
| Dodano 30.10.2011 (68175) |
 |
|
Masz antenowy pneumatyczny 12m: Sprzedam maszt pneumatyczny, teleskopowy, aluminiowy o wysokości 12m, po złożeniu 3m, waga około 70kg.
FOTO-REAL
Cena do negocjacji.
Kontakt: ogrodekmeteo
E-Mail: ogrodekmeteo@op.pl
Telefon.: 791469528
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68764) |
 |
|
Antena pionowa 5 pasm 2 kW: Sprzedam nową antenę LZAV-5B.
Prosta konstrukcja, trafo w komplecie.
Pasma 20,17,15,12 i 10 metrów.
Odbiór osobisty, najlepiej Wrocław i okolice.
Kontakt: SP6CDK
E-Mail: sp6cdk@hot.pl
Telefon.: 601721791
|
|
 |
| Dodano 26.10.2011 (68624) |
 |
|
Sprzedam wzmacniacz FL-2100z: pasma 1,8-28 MHz ) lampy ok 75% + dwie nowe parowane lampy ( kupione w GB )
Kontakt: Adam , SP9OHP
E-Mail: sp9ohp@gmail.com
Telefon.: 608504986
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68293) |
 |
|
kenwod TH-22: Sprzedam dwa KENWOODY TH-22 jak na foto. zakres pracy 136 do 174Mhz. Pozdrawiam.INFO.TYLKO NA TEL. 513 006 179
Kontakt: sq6jnm
E-Mail: grzesiek_21@o2.pl
Telefon.: 513006179
|
|
 |
| Dodano 28.10.2011 (67827) |
 |
|
Zasilacz: Sprzedam zasilacze do Radmora
Stan dobry,sprawny,niektóre bez przewodów lub wtyczek.
Jeden nowy nie używany.
Kontakt: Ryszard Kempski SP3GFP
E-Mail: sp3gfp@wp.pl
Telefon.: 660-801-025
|
|
 |
| Dodano 30.08.2011 (67672) |
 |
|
GP7DX: Sprzedam antene GP7DX
antena uzywana ok. 1 roku
Kontakt: Jan Lipiak
E-Mail: sp9dly2@o2.pl
Telefon.: 503013822
|
|
|
| Dodano 17.10.2011 (68433) |
 |
|
Kenwood TS 480 SAT: Kenwood TS-480 SAT. Wszystkie pasma HF + 50Mhz. Moc nadajnika 100 W, wbudowana skrzynka antenowa.16-bitowe DSP oraz equalizer ,które daje możliwości wpływania na charakterystykę odbiornika. Demontowany panel przedni wraz z wbudowanym głośnikiem, dzięki temu jest więcej miejsca na biurku, a i w mobilu nie trzeba dodatkowego głośnika montować. Odbiornik w pełni pokrywający zakres 30 KHz - 60 MHz.. Wbudowany port COM. Stan idealny, praktycznie brak śladów używania. Więcej informacji udzielę telefonicznie 503 325 575 . Proszę nie pisać e-maili i sms ponieważ nie mam czasu na nie odpowiadać i zakładam że jak nie stać kogoś na rozmowę telefoniczną to nie stać go i na takiego TRX.
Kontakt: Mariusz SQ5JUO
E-Mail: sq5juo@wp.pl
Telefon.: 503325575
|
|
 |
| Dodano 30.09.2011 (68142) |
 |
|
Teleskopowy maszt antenowy: Odstąpię maszt antenowy na korbę prod.sowieckiej o wysokości 13,5m(złożony 2,9m) z odciągami,sprawny po konserwacji,pracował z RAK"iem i dwoma yagami na 144Mc.Dodatkowe info na tel:508752703 lub mailem:sp7asq@o2.pl
Kontakt: Janusz Łażewski
E-Mail: jano7q@gmail.com
Telefon.: 508752703
|
|
 |
| Dodano 06.09.2011 (67821) |
 |
|
FT-277 Sprzedam TRX SOMMERKAMP FT-277: Zamienię FT-277
Kontakt: Andrzej Rogaliński SP8NFH
E-Mail: SP8NFH@wp.pl
Telefon.: 13 4698350
|
|
 |
| Dodano 04.09.2011 (67758) |
 |
|
STABO XM3400III: Witam. Radio w 100% sprawne, w ciągłej eksploatacji. Pracuje w 0. Posiada ślady używania. Bardzo dobry i czuły odbiornik. W komplecie mic i uchwyt do przykręcenia radia. Na innej mojej aukcji antena sirio. Proszę o kontakt najlepiej mailowy sq1bhq@gmail.com odpisuję praktycznie online.
http://allegro.pl/stabo-xm3400iii-i1805671767.html
Kontakt: Piotr Siedlarz SQ1BHQ
E-Mail: 602208410@eranet.pl
Telefon.: 506524503
|
|
 |
| Dodano 08.10.2011 (68295) |
 |
|
ANTENY: Sprzedam anteny KF i UKF, dookolne i kierunkowe, wielopasmowe i jednopasmowe.
Zobacz: www.sp7gxp.pl
Napisz: sp7gxp@wp.pl
Zadzwoń: 48 3606595.
Na zdjęciu zestaw moich anten
(Dwa Monobandery 6 el i 2 el na 7 MHz) u Wojtka SP2JFF.
Kontakt: Waldek Zelga SP7GXP
E-Mail: sp7gxp-waldek@wp.pl
Telefon.: (048) 360 65 95
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68003) |
 |
|
DC Power cord cable 6 PIN Icom Yaesu Kenwood HF Ham Radio .: Sprzedam Wysokiej jakości kabel zasilający . PRZEWÓD JEST NOWY I ORYGINALNY. PRODUKCJA U.S.A HAMILTON OHIO . PRZEWÓD JEST JUŻ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM. Dla starszych radiostacji Yaesu, Icom , Kenwood. Długość kabla: 2.m, średnica przekroju: 2 x 2.5mm2. Posiada wtyk 6-pin oraz dwa bezpieczniki na kablach 2x 20 A KENWOOD TS50,120,130,140,180,430,440,450,570,870 i do wielu innych. YAESU FT840,857,897,890,920,847 i do wielu innych . ICOM IC751,740,745,746PRO II, 746 PRO , ,735,706,706mkII,706mkIIG,707,718,720,730,737,738,746 ,756 i do wielu innych .Po wpłacie pieniędzy na konto wysyłam tylko listem rejestrowanym za (0zł) a nie za pobraniem!
Kontakt: Radek
E-Mail: yaesu15@wp.pl
Telefon.: 511242785
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68095) |
 |
|
Nowe Gniazdo 6 PIN do zasilania radiostacji ICOM YAESU KENW: Sprzedam Nowe gniazdo do zasilania radio stacji .MADE in USA . Gniazdo 6-pin na wtyk zasilający stosowany w transciverach Kenwood , Yaesu , Icom. Zestaw zawiera Gniazdo wykonane z ABS'u wysokiej jakości, 4 końcówki . Bardzo dobrej jakości. Nowy zrobiony w USA.KENWOOD TS50, 120, 130, 140, 180, 430, 440, 450, 570, 870 i do wielu innych. YAESU FT840, 857, 897, 890, 920, 847 i do wielu innych . ICOM IC751, 740, 745, 746PRO II, 746 PRO , , 735, 706, 706mkII, 706mkIIG, 707, 718, 720, 730, 737, 738, 746 , 756 i do wielu innych . .Koszty wysyłki 5zł list rejestrowany , priorytetowy a nie za pobraniem! .W razie pytań proszę pisać na mejl : sq8iw@op.pl
Kontakt: Bronislaw sq8iw
E-Mail: sq8iw@op.pl
Telefon.: 511517630
|
|
 |
| Dodano 24.10.2011 (68588) |
 |
|
6el na 50MHz: Sprzedam antenę 6el LFA Yagi wg GoKSC na pasmo 50Mhz. Wykonanie własne. SWR idealny w całym paśmie. Dołożę balun 1:1 I0QM (z kabla RG213).
Kontakt: Tadeusz , SP3OCC
E-Mail: sp3occ@gmail.com
Telefon.: 791 525 047
|
|
 |
| Dodano 28.10.2011 (68618) |
 |
|
Yaesu FT450AT+MB90 z Consparku: YAESU FT450AT Sprzedam: Radio wraz z wyposażeniem standardowym +kabel+instrukcja+kartony+mikrofon+ uchwyt MB90, w stanie perfekcyjnym jak fabryczne ,wizualnie idealnie jak nowe , nie ma śladu używania , radiu używane sporadycznie tylko do nasłuchu .Na e-maila mogę wysłać dodatkowe fotografie.Cena radia do uzgodnienia na e-maila .Zapraszam i Polecam !
Kontakt: Waldemar SP7IDX
E-Mail: sp7idx@interia.pl
Telefon.: e-mail
|
|
 |
| Dodano 02.10.2011 (68183) |
 |
|
Azymutalna Mapa Świata: Zbieram zamówienia na Azymutalną Mapę Świata, wydanie 2011, dodany Sudan Południowy.
- wielkość mapy 68cm x 68cm
- papier kreda błysk 150g
- lakier offsetowy
Cena mapy 20zł, koszt wysyłki w tubie kartonowej 15zł ( w tej cenie do tuby wejdzie 10szt map)po wpłacie na konto.
Mam jeszcze końcówkę Map Świata z prefiksami DXCC wielkości 68cm x 98cm w cenie 15zł.
Kontakt: Bart SQ1K
E-Mail: sq1k@wp.pl
Telefon.: via email
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68166) |
 |
|
Nowe wtyczki do zasilania radiostacji 6PIN ICOM YAESU KENWOO: Sprzedam Nowe wtyczki do zasilania radiostacji.MADE in USA . Wtyk 6-pinowy na kabel zasilający stosowany w transceiverach Kenwood , Yaesu , Icom.KENWOOD TS50, 120, 130, 140, 180, 430, 440, 450, 570, 870 i do wielu innych. YAESU FT840, 857, 897, 890, 920, 847 i do wielu innych . ICOM IC751, 740, 745, 746PRO II, 746 PRO , , 735, 706, 706mkII, 706mkIIG, 707, 718, 720, 730, 737, 738, 746 , 756 i do wielu innych . Zestaw zawiera wtyk wykonany z ABS'u wysokiej jakości, 4 końcówki oraz gumowo-lateksową osłonkę+ Wtyk podkowa lub oczka kablowy do wybory , stosowany w podłączeniach zasilania radiostacji. Całość galwanizowana z ochronną oprawką bardzo dobrej jakości Nowy .Koszty wysyłki 5zł list rejestrowany , priorytetowy a nie za pobraniem! .W razie pytań proszę pisać na mejl : sq8iw@op.pl
Kontakt: Bronislaw sq8iw
E-Mail: sq8iw@op.pl
Telefon.: 511517630
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68115) |
 |
|
Power HF Złącze kabla. 4Pin . Made in USA.: Sprzedam Power HF Złącze kabla. 4Pin .Nowe wtyczki do zasilania radio stacji .MADE in USA Power HF złącza kablowe, 4 pin typu, używane na IC-7000, IC-7200, FT-450 , FT-2000 , TS 480, ft 9000 .I inne . . Wtyk 4-pinowy na kabel zasilający stosowany w nowszych transceiverach Kenwood , Yaesu , Icom. Zestaw zawiera wtyk wykonany z ABS'u wysokiej jakości, 4 końcówki oraz gumowo-lateksową osłonkę+ Wtyk oczka kablowy , stosowany w podłączeniach zasilania radiostacji. Całość galwanizowana z ochronną oprawką bardzo dobrej jakości Nowy .Koszty wysyłki 5zł list rejestrowany , priorytetowy a nie za pobraniem! .W razie pytań proszę pisać na mejl : sq8iw@op.pl
Kontakt: Bronislaw sq8iw
E-Mail: sq8iw@op.pl
Telefon.: 511517630
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68381) |
 |
|
Nowy kabel zasilający z wtykiem+ gniazdem "T".Made in USA .: Sprzedam Wysokiej jakości kabel zasilający z " T "wtykiem + gniazdo " T"zasilający. Nowy MADE in USA . Kabel zasilający z wtykiem "T" i gniazdom zasilający T , pasującym do wielu radiotelefonów, VHF/UHF m.in. do:Kenwood TM-201B, TM-231, TM-241, TM-261 , TM-261A, TM-401B, TM-731, TM-732 TM-733 TM-741 TM-742A, TR-751A, TR-751E TM-2530A, TM-2550A, TM-2550E, TM-2570A , TM-D700A, TM-G707A, TM-V7A, TM-V7 TM-G707 TM-D700 TM-D710E, TM-V71E, i do wielu innych ... Icom IC-F1610, IC-F2610, IC-F1010, IC-F2010 , IC-2100H, IC-2200H, IC-E2820, IC-F110S, IC-F210S, IC-F111S, IC-F211S, IC-F510, IC-F610, IC-F620TR, IC-F621TR IC-FR3000, IC-FR4000 Yaesu FT-1802, FT-1802M, FT-1807, FT-1807M FT-2900R, FT8800R, FT-7800R, FT-8900R i do wielu innych . W zestawie : kabel zasilający . Długości 3 m, przekrój 2x 1,5mm2 do 16 A. Dwa gniazda , bezpieczniki 2x 20A. .Koszty wysyłki pokrywa kupujący 8zł .
Kontakt: Radek
E-Mail: yaesu15@wp.pl
Telefon.: 511242785
|
|
 |
| Dodano 18.09.2011 (67958) |
 |
|
President JACKSON: CB radio President Jackson 5 x 40 moc 10/25 W - wstawiona regulacja mocy Częstotliwość 26.060-28.320 MHz Mode AM/FM/USB/LSB, wtyk 4 pin kompletny, mocowanie radia + 4 śrubki, kabel zasilający, instrukcja obsługi, mikrofon oryginalny wieszak na mikrofon
Info GG 158585.
Kontakt: Darek
E-Mail: viking123@vp.pl
Telefon.: 503961386
|
|
 |
| Dodano 05.11.2011 (68313) |
 |
|
Wzmacniacz HF KL-300P: Do sprzedania wzmacniacz liniowy mocy HF (1,8-30 Mhz) z przedwzmacniaczem 25 db. Bardzo dobre rozwiazanie do współpracy z radiami o małej mocy wyjściowej. Moc wyjściowa AM/FM 150W i SSB/CW 300W przy sterowaniu odpowiednio 1-5W i 2-10W. Wzmacniacz ma zamontowany na radiatorze wentylator dla poprawy chłodzenia przy dłuższej pracy. Dokładne parametry dostępne w internecie.
Kontakt: Irek
E-Mail: majeczek55@interia.pl
Telefon.:
|
|
 |
| Dodano 24.08.2011 (67605) |
 |
|
SKANER CZĘSTOTLIWOŚCI ALINCO DJ-X30E !!! POLECAM!: Pasmo odbioru 100 kHz - 1299,995 MHz.
Urządzenie jest bardzo czułe w pasmie 30 - 470 MHz , 0.17 uV .
Modulacje AM / NFM / WFM .
Raster - >1 / 5 / 6,25 / 8,33 / 9 / 10 / 12,5 / 15 / 20 / 25 / 30 / 50 / 100 / 125 / 150 / 200 .
Pamieci 1000 alfanumerycznych w 10 bankach .
10 kanalow priorytetowych .
Potrójna przemina częstotliwości .
CTCSS Decoder (39 Tonow) & CTCSS .
Dekoder 16 pozycji .
AUX-In dla MP Pa ( Opcja EDS-12) .
Tłumik -20dB .
3 możliwości podłączenia anteny - SMA, wewnętrzna dla fal średnich, kabel na słuchawki.
Modulacja W-FM dla stacji komercyjnych.
Klawiatura tonowa.
Blokada klawiatury .
Programowania przez PC-Software , ( opcjonalnie kabel ERW-4C/7C) .
Pager funkcja .
Możliwość opisywania kanalow.
Oszczędność baterii .
Cloning funkcja .
Temperatura pracy -10 do +60 C .
Pośrednie 1.: 243,95 MHz / 2. 39,15 MHz ( NFM, AM ), 10,7 MHz ( WFM ) / 3. 450 kHz ( NFM , AM ) .
Wejście antenowe SMA , ( 50 Ohm ).
Zasilanie 2 x AA- lub EBP-57N Akku / zasilacz (5,4-6V DC) opcja .
Wymiary w mm Szer. 58 x wys. 99 x dl. 32mm .
Masa 200g
SKANER UŻYWANY DOSŁOWNIE DWA MIESIĄCE!!!
ZAPROGRAMOWANE PRAWIE WSZYSTKIE ŚLĄSKIE CZĘSTOTLIWOŚCI!!!
OCZYWIŚCIE CAŁY KOMPLET WRAZ Z OPAKOWANIEM - JAK FABRYKA DAŁA!!!
POLECAM i ZAPRASZAM!!!
GG: 37690590
Kontakt: dkkd
E-Mail: dkkd64@gmail.com
Telefon.: 123456789
|
|
 |
| Dodano 18.10.2011 (67562) |
 |
|
ANTENA WIELOPASMOWA DIAMOND D 190 100 - 1500 MHz NOWA: MARKOWA ANTENA DO SKANEROW RADIOWYCH I RADIOTELEFONOW MARKI DIAMOND D 190
Pasmo pracy RX : 100 - 1500 MHz
Nadawanie RX i TX : 2m / 70cm / 23 cm w pasmach amatorskich ( rownierz 900 Mhz )
max. moc nadawcza: 50 W , ( 30 W dla 144 Mhz )
Dlugosc: 84 cm
Wymiary: 36 cm ( 21,5 cm )
Masa: 0,52 Kg
SWR: : 1,5 i 1,7 dla 144 MHz
Impedancja:
50 Ohm
Gniazdo antenowe:
PL ( UHF )
Maszt: 24 - 50 mm
Zalecany przewod koncentryczny ( linia dluga ) minimum RG 213 lub ECOFLEX 10 ,
( na innej mojej aukcji) , jest to jest niezwykle wazna sprawa.
Antena jest kompromisem miedzy pasmami amatorskimi , morskimi , lotniczymi , sluzb miejskich , wojskowymi , lacznosci telefonicznej itd. Do zamocowania na dachu , balkonie , uchwycie jak do SAT , etc.
Udzielam 24 miesiace gwarancji na zakupiona antene.
Dostawa 24 H.
Prowadze tani serwis pogwarancyjny.
W Bonusie dodaje ciekawe informacje na CD lub wysylam na meila.
Tel.605 380 492
Uwaga ;
Czesto zdarza sie , ze pytania ze strony Radioserwisu nie dochodza , wiec prosze pisac bezposrednio na sosplusradio@gmail.com
Kontakt: Rafal
E-Mail: sosplusradio@gmail.com
Telefon.: 605 380 492
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68294) |
 |
|
Scaner STABO: >>OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE<<.INFO. NA TEL.Sprzedam Scaner STABO 2001 taki jak na foto. OPIS danych technicznych na- http://www.rigpix.com/yupiteru/yupiteru_mvt9000.htm Pozdrawiam tel 513 006 179
Kontakt: sq6jnm
E-Mail: grzesiek_21@o2.pl
Telefon.: 513006179
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (68201) |
 |
|
DC Power cord cable 4 PIN Icom Yaesu Kenwood HF .: Sprzedam Wysokiej jakości kabel zasilający Nowy . Made in U.S.A PRZEWÓD JEST JUŻ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM. Dla nowszych radiostacji Yaesu, Icom , Kenwood. Długość kabla: 2.m, średnica przekroju: 2 x 2.5mm.kw. Posiada wtyk 4-pin oraz dwa bezpieczniki2x20A na kablach. KENWOOD TS-480,. YAESU FT-450 ,FT-950, ICOM IC-7000, IC-7200 IC-7600 i do wielu innych.Po wpłacie pieniędzy na konto wysyłam tylko listem rejestrowanym za (0zł) a nie za pobraniem!
Kontakt: Radek
E-Mail: yaesu15@wp.pl
Telefon.: 511242785
|
|
 |
| Dodano 05.11.2011 (68057) |
 |
|
Telefunken: Sprzedam TELEFUNKEN stacjonarny i mobilowy obsadzony jeden kanał 459,946MHz oc dwuch radji to 20W
Kontakt: Jan Orszulok
E-Mail: sp3jfu@wp.pl
Telefon.: 062-7821595
|
|
 |
| Dodano 06.11.2011 (67640) |
 |
|
MB-62: sprzedam uchwyt MB-62 do Icoma 70xx, 7000,tuner ant. AT-180:
Kontakt: Zenon
E-Mail: ashiba@go2.pl
Telefon.: 504 074 205
|
|
 |
| Dodano 31.10.2011 (68653) |
 |
|
Stacja nasłuchowa: KENWOOD R-1000.UNIDEN 9000 XLT.Do sprzedania lub zamiany razem lub osobno.Stan pod względem wizualnym super jak i technicznym 100%sprawny.Odpowiem na email i telefon 699230961.Zapraszam
Kontakt: jozef krawczyk
E-Mail: krawczykjozef@wp.pl
Telefon.: 699230961
|
|
 |
| Dodano 18.10.2011 (68407) |
 |
|
SPRZEDAM FT-840 wraz z FC-700: Sprzedam ft-840 ze skrzynka fc-700,radio w bardzo dobrym stanie technicznym i zewnetrznym, ok 130Wat mocy ,zkres cb ok,wraz z mikrofonem orginalnym/MH-1b/ ,kabel zasilajacy,oraz fc-700 bardzo przydatna ze sztucznym obciazeniem 100Wat w dobrym stanie.Sprzedaje w calosci lub zamiana na mobilowy kf+ukf.Info na mail lub sms.Krzysztof
Kontakt: krzysztof
E-Mail: sq7bqk@orange.fr
Telefon.: 504482518 sms
|
|
 |
| Dodano 19.10.2011 (67558) |
 |
|
PROFESJONALNY SKANER NASLUCHOWY YAESU VR 5000 ALLMODE NOWY: FANTASTYCZNY JAPONSKI ODBIORNIK KOMUNUKACYJNY ,
SKANER YAESU VR 5000 .
Nowy , zapakowany to szczegolnie interesujacy odbiornik.
Wszystko w jednym pasmo 100 kHz do 2.6 GHz !
Doskonale pracuje takze w pasmie KF.
To kompaktowy odbiornik swiatowy.
i Radio-Scanner.
VR5000 odbierzesz nim badzo wiele w pasmie 100 kHz bis 2.6 GHz z modulacjami AM, FM , CW, SSB.,
Posiada 2000 pamieci, Scope-Funktion, diverse SCAN-Funkcje.
Dodatkowo opcjonalnie opcjonalnie mozna zalozyc DSP.
Obojetnie czy bedziesz sluchal stacji krotkofalowych czy pasma milimetrowego w domu,
YAESU VR5000 jest szczegolnie polecany !
YAESU -> { " LEADING THE WAY " }
Opis ;
Pasmo: 0.1 ~ 2599.99998 MHz bez luk !
Modulcjce: USB/LSB/AM/AM-N/AM-W/FM-N/FM-W
Dual-odbior
Wprowadzanie czestotliwosci wprost z klawiatury.
2000 pamieci w 100 bankach
50 pasm do przesukiwania
5 szybkich pamieci
Alpha-Numeryczny wyswietlacz LCD z moliwosci nadawania nazwy duzy i czytelny na niebieskim tle bardzo ladnie sie prezentuje
50 kanalow Band-Scope
Sortowanie wedlug : Czestotliwosci, Modulacji, pamieci lub Alpha-Numeryczna nazwe
Zegar swiatowy
Automatyczne zapamietywanie stacji do pamieci
LC-Display z mozliwoscia nastaw jasnosci i kontrastu
Preselektor-Filtr (1.8 ~ 1000 MHz)
Uwaga ;
Czesto zdarza sie , ze pytania ze strony Radioserwisu nie dochodza , wiec prosze pisac bezposrednio na sosplusradio@gmail.com
Tel. 605 380 492
Kontakt: Rafal
E-Mail: sosplusradio@gmail.com
Telefon.: 605 380 492
|
|
 |
| Dodano 04.11.2011 (68466) |
 |
|
FILTR COLLINSA SSB: Sprzedam filtr mechaniczny COLLINSA YAESU XF-119S.
Cena 299 zł.
Kontakt: Leszek Majewski
E-Mail: MAJEWSKI_L@POCZTA.ONET.PL
Telefon.: 515380416
|
|
 |
| Dodano 14.10.2011 (68379) |
 |
|
Anteny Yagi DK7ZB, LPDA, Maszty teleskopowe.: Witam,
Zapraszam do zapoznania się z ofertą VPA-Systems na http://www.vpa-systems.pl
Oferujemy:
- Yagi DK7ZB
- Anteny LPDA
- Delta M0PLK
- Maszty teleskopowe aluminiowe
- Splitery do yagi
Wykonujemy anteny na specjalne zamówienia.
Zapraszam!
Lucjan SQ9VPA
Kontakt: Lucjan Niewiedział, SQ9VPA
E-Mail: sq9vpa@gmail.com
Telefon.: 509319318
|
|
 |
| Dodano 05.11.2011 (68670) |
 |
|
FT-100(D): Sprzedam w stanie idealnym zarówmo wizualnie jak i technicznie. Zamontowane oryginalnie w Yaesu DL filtry AM i CW 500Hz, DSP , stabilna częstotliwość wzorca, wymieniony głośnik na nowszy typ z b. dobrym i głośnym audio, wymienione wentylatory na mocniejsze i cichsze (modyfikacja wolnej pracy na RX na wszystkich zakresach), mikrofon z DTMF-em ( bardzo dobra modulacja w SSB i FM) oraz oryginalny kabel zasilający z bezpiecznikami oraz uchwyt. Moc i czułość na wszystkich zakresach jak w specyfikacji. Jak wiadomo radio pracuje na wszystkich zakresach HF, 6m, 2m, 70cm i dużo więcej. Polecam bo to b. dobry sprzęt.
Kontakt: Irek
E-Mail: majeczek55@interia.pl
Telefon.:
|
|
 |
| Dodano 18.10.2011 (67551) |
 |
|
ZASILACZ STABILIZOWANY TRANSFORMATOROWY 22 A NOWY: ZASILACZ STABILIZOWANY TRANSFORMATOROWY 22 A , DOSKONALE PRACUJE ZE WSZYSTKIMI RADIOSTACJAMI ,
RADIOTELEFONAMI , MOZE BYC UZYTY DO INNYCH CELOW .
Napiecie wejsciowe 230 V.
Napiecie wyjsciowe 13.8 V.
Posiada szybkie zabezpieczenioe przeciwzwarciowe.
Waga 3.14 kg.
Wymiary szer. 205 x wys.110 x dl. 270 mm.
Zasilacz moze byc w kolorze czarnym lub bialym zaleznie od stanu.
Dostawa 24 H.
Gwarancja 24 msc.
Prowadze tani serwis pogwarancyjny.
W Bonusie dodaje ciekawe informacje na CD lub wysylam na meila.
Cena 389 zl.
Uwaga ;
Czesto zdarza sie , ze pytania ze strony Radioserwisu nie dochodza , wiec prosze pisac bezposrednio na sosplusradio@gmail.com
Tel. 605 468 130
Kontakt: Rafal
E-Mail: sosplusradio@gmail.com
Telefon.: 605 380 492
|
|
 |
| Dodano 22.10.2011 (68135) |
 |
|
Sprzedam: rzadko występujący głośnik
Yaesu SP-767P,znakomite audio,
bardzo dobry odsłuch ,
Kontakt: Jerzy Janiszewski SP3MEP
E-Mail: sp3mep@wp.pl
Telefon.: 0502659641
|
|
 |
| Dodano 23.08.2011 (67592) |
 |
|
Radiotelefon Comtex CT2900E 2m (136-174Mhz) 60 wat: COMTEX CT-2900E 136-174 MHz 2m
GWARANCJA 24 MIESIĘCY CENA 419ZŁ PLUS KOSZT PRZESYŁKI ZA POBRANIEM POCZTĄ POLSKĄ PRIORYTETEM 25ZŁ
60 Watt wyjściowa RF
Wytrzymała konstrukcja do US MIL-STD i e-Mark Dane €
Mikrofon DTMF
Alpha-dodał Memories
Wysokiej jakości głośnik zamontowany przedni
Wbudowany CTCSS / DCS koder / dekoder
Dane techniczne:
Moc wyjściowa RF (ok.) - Wysoka 60 W
Moc wyjściowa RF (ok.) - Niska 25 W
Nadajnik Modulation reaktancja
Zakres częstotliwości TX - UHF 144-146 MHz
Zakres częstotliwości RX - VHF 136-174 MHz
Impedancja anteny - 50 Ohm Tak
Moc wyjściowa audio Więcej niż 2 W (5% zniekształceń)
Waga 1,2 kg (około)
Pobór prądu - RX Mniej niż 1
Pobór prądu - TX Mniej niż 13 (Hi-Power), Mniej niż 8 (Low Power)
Rozmiar 160 mm (szer.) x 43 mm (H) x 137 mm (D) - bez części wystających
Stabilność częstotliwości ± 2.5ppm (-20 ° C do +60 ° C)
Tryby - F3E (FM), F2D Tak
Zakres temperatury pracy -20 ° C ~ 60 ° C
Zasilanie - 13,8 V DC ± 15% Tak
Odbiornik Circuitry
Odbiornik Częstotliwość pośrednia - 1 IF 49,95 MHz
Odbiornik Częstotliwość pośrednia - 450 kHz2-szy IF
Odbiornik Selektywność - Narrow więcej niż 10 kHz przy -6 dB, mniej niż 24 kHz przy -60 dB
Selektywność odbiornika - Wide Więcej niż 12 kHz przy -6 dB, mniej niż 30 kHz przy -60 dB
Czułość - mniej niż 0,22 Narrow uV przy 12 dB SINAD
Czułość - Wide niż 0.18 uV przy 12 dB SINAD
Odbiornik Czułość blokady szumów Mniej niż 0,1 uV
Nadajnik maksymalne odchylenie częstotliwości - Wide ± 5 kHz
Kontakt: SQ9MEE
E-Mail: cbsklep@cbsklep.pl
Telefon.: 721367410
|
|
 |
| Dodano 26.09.2011 (67700) |
 |
|
Sprzedam FT-950 i dodatki: Do sprzedania FT-950 w stanie fabrycznym z modułem do nagrywania i zewnętrzną klawiaturką. Instrukcja EN i PL, pudełko. Dodatkowo słuchawki HEIL PROSET z mikrofonem HC-4. Cena za całość 4400 PLN do negocjacji. Możliwość sprawdzenia na miejscu w Legionowie. Nie interesuje mnie żadna zamiana.
Kontakt: legionowo@4web.pl; GG 9731, telefon 515-093-701
Kontakt: Piotr
E-Mail: hamradio74@o2.pl
Telefon.:
|
|
|
| Dodano 27.10.2011 (68632) |
 |
|
Sprzedam ICOMA IC-706MKIIG+DSP: Sprzedam IC-706MKIIG kupionego w USA w marcu 2007 roku.
Stan techniczny 10/10
Stan wizualny 9/10
W komplecie:
- kabel DC
- mikrofon ręczny HM-103
- bezpiecznik zapasowy 30A
- wtyk klucza RTTY
- wtyk klucza elektronicznego
- instrukcja w języku polskim
- instrukcja w języku angielskim
- pudełko
Zestaw RMK;
- uchwyt do montażu w aucie MB-62
- Uchwyt do montażu płyty przedniej MB-63
- kabel separacyjny OPC-581 (3m)
- podstawa montażowa (używana)pozwala na zamocowanie panela przedniego w aucie MB-65
cena 2900 zł
Marcin Palmowski SQ9ITA
tel. 507 681 367
Kontakt: Marcin SQ9ITA
E-Mail: palmaradio@interia.pl
Telefon.: 507681367
|
|
 |
| Dodano 01.11.2011 (68480) |
 |
|
PA KF: Sprzedam PA na KF na lampie GU84B. Wzmacniacz wykonany profesjonalnie przez kol.SP8FUX.
PA wykonane jako półautomat.Na kazdym pasmie pamieta 3 zestrojenia.
Po przelaczeniu pasma w TRX wzmacniacz zestraja sie na danym pasmie wybierajac zaprogramowana antene.Zastosowano wszelkie zabezpieczenia chroniace lampe PA.
Kontakt: Wojciech Meler
E-Mail: sp2jff@wp.pl
Telefon.: 695 650 316
|
|
 |
| Dodano 13.09.2011 (67908) |
 |
|
RADMOR 3001 z syntezą SP6HUK i zasilaczem: Radio wymaga przestrojenia (pracowało na 148MHz)i wykończenia przedniego panelu. Ja nie mam się czasu w to bawić. W komplecie radio, przerobiony zasilacz (+12V na pętlę), pełna dokumentacja serwisowa. Wszystko sprawne.
Kontakt: Krzysztof SQ8DSM
E-Mail: sq8dsm@gmail.com
Telefon.: 796441890
|
|
 |
| Dodano 03.09.2011 (67739) |
 |
|
NOWOŚĆ !!! WOUXUN KG-UV3D 2m/70cm: NOWE - FAKTURA VAT, GWARANCJA
WOUXUN KG-UV3D
Duobander 2m / 70cm + Radio FM
NAJNOWSZY MODEL NA ROK 2011/2012
W najnowszym modelu zostało zmienione:
*Obudowa z czarnego , matowego tworzywa
*Możliwość edycji wiadomości WELCOME (za pomocą oprogramowania nie dołączonego do zestawu)
*W nowym modelu KG-UV3D latarka może być włączana i wyłączana niezależnie od trybu pracy radia.
*Ustawienia klawiszy A/B i TDR mogą być zapamiętane po wyłączeniu radia
*Funkcja RESET VFO bez konieczności wpisywania hasła
* KG-UV3D to nowy model urządzenia Wouxun, które jest uniwersalnym narzędziem do komunikacji radiowej zarówno w powietrzu, na lądzie jak i morzu
* Podwójny tryb pracy układu nadawczo-odbiorczego i wyświetlacza, pozwalający operować w obu pasmach niezależnie, na dwóch różnych częstotliwościach (nadawanie/odsłuch na częstotliwości głównej + odsłuch na częstotliwości pomocniczej) z dedykowanym klawiszem do przełączania częstotliwości głównej
* Ustawienie częstotliwości nadawania i odbioru w dwóch różnych zakresach częstotliwości (np. 145.025MHz RX i 445.750MHz TX)
* Funkcje ułatwiające identyfikację i grupowanie (ton 1750Hz, DTMF, ANI, CTCSS/DCS), obsługę (pokrętło szybkiej zmiany parametru, blokada nadawania na zajętym kanale, głosowe potwierdzanie wykonania operacji, uruchamianie nadawania głosem, automatyczna/ręczna blokada klawiatury) oraz programowanie (funkcja klonowania ustawień, programowanie z komputera przez RS lub USB)
* Funkcję zwiększające bezpieczeństwo (funkcja SOS) oraz użyteczność (radio FM 76-108KHz, latarka, timer). Większość funkcji posiada przydzielone skróty klawiszowe dzięki czemu nie ma potrzeby przebijania się za każdym razem przez wielopoziomowe menu
* Podświetlany ekran LCD poza znakami alfanumerycznymi wyświetla także ikonki potwierdzające status większości wbudowanych funkcji
* Model KG-UV3D mieści się swobodnie w dłoni, a ergonomicznie rozmieszczone klawisze pozwalają obsłużyć wszystkie funkcje jedną ręką
* Obudowa modelu ze stopów aluminium i powleczona grubą warstwą twardego tworzywa co znacząco podnosi odporność mechaniczną, a częściowe uszczelnienie - kurzo i kroploodporność
* KG-UV3D to bogato wyposażone radio o trwałej i niezawodnej konstrukcji
* Bardzo bogate standardowe wyposażenie - (dodatkowo ladowarka stołowa, smyczka, klips do paska).
* wyposażone w akumulator 1300mAh
* Z oryginalną anteną - bardzo dobre zasięgi
· ZAKRES PRACY:
RX/TX: 136-175 & 400-470 Mhz ; na życzenie może być wersji zablokowanej
RX: FM: 76-108 MHz (radio FM z automatycznym wyciszeniem na czas prowadzonej korespondencji)
· Możliwość nasłuchu na dwoch czestotliwosciach (z wybraniem jeden priorytetowej)
· Mozliwosc nadawania i odbioru na dwoch roznych czestotliwosciach
· Możliwość wyboru kroku: 5K/6.25K/10K/12.5K/25K/50K/100K (6.25K umozliwia bezproblemowa komunikacje z czest. PMR)
· Cyfrowe Radio FM (z jednoczesnym nasluchem wybranej czestotliwosci)
· Wybór Wide/Narrow (25khz/12.5khz)
· Podwojny wyswietlacz czestotliwosci/kanalow
· Możliwość zaprogramowania 128 czestotliwosci w pamięci radia
· Możliwość używania własnych nazw dla zaprogramowanych częstotliwości
· 50 grup CTSS/105 grup DCS
· Skanowanie częstotliwości
· Skanowanie CTCSS/DCS (Cyfowy/Analogowy)
· Przełączana moc low/hi 5W VHF (4W UHF) / 1W
· Funkcja SOS
· Funkcja DTMF
· Funkcja VOX
· Funkcja TOT
· Sygnał dźwiękowy BEEP na koniec lub początek transmisji
· Ton 1750Hz
· Stoper
· Blokada klawiatury reczna lub automatyczna
· Złącze do programowania z komputera lub klonowania pomiędzy radiami
· Możliwość ustawienia wskaźnika napięcia przy włączaniu radia
· Latarka (LED)
· Radio posiada CE
ZESTAW ZAWIERA:
- Radio KG-UV3D (wersja eupropejska)
- Antena dwubandowa 2m/70cm
- Klips do paska
- Przywieszka na reke
- Bateria-akumulator 1300mAh
- Ładowarka stołowa (wtyczka europejska)
*Instrukcja w języku polskim w formie elektronicznej (PDF) wysyłana jest po zakupie na podany e-mail
tel. 502 621 620
Kontakt: Jarek
E-Mail: 2702laguna@wp.pl
Telefon.: 502621620
|
|
 |
| Dodano 03.11.2011 (68104) |
 |
|
YAESU VX-5R: sprzedam radio ręczne YAESU VX-5R, sprawne w 100%,
Wygląd jak nowe.
W komplecie:
1. Radio z orginalną antenką z elementem na 6m.
2. szybka ładowarka CD-15.
3. futerał na radio
4. mikrofon MH-34
5. ładowarka samochodowa E-DC-58
6. ładowarka ścienna i zasilacz do CD-15
7. Dodatkowy akumulator
Bez dodatków wyposażenie fabryczne sprzedam za 650 zł.
Kontakt: henryk
E-Mail: sp8ins@gmail.com
Telefon.: 0846611584
|
|
 |
| Dodano 02.11.2011 (67927) |
 |
|
Mikrofon stołowy SM-20: Zamienię na filtry kwarcowe do Icoma lub sprzedam
Kontakt: SP6CDK
E-Mail: sp6cdk@hot.pl
Telefon.: 601721791
|
|
 |
| Dodano 18.10.2011 (68068) |
 |
|
Sprzedam FT-77: Mam do sprzedania rtx w dobrym stanie technicznym,z widocznymi sladami uzytkowania ,ma juz swoje lata.Kontakt na maila i sms .Cena FT-77 -750zl.Pozdrawiam Krzysztof
Kontakt: krzysztof
E-Mail: sq7bqk@orange.fr
Telefon.: 504482518 sms
|
|
|
| Dodano 02.10.2011 (68144) |
 |
|
Lincoln: Zamienię cb radio president lincoln na duobander uhf/vhf lub sprzedam.
Kontakt: SQ7HGB
E-Mail: sq7hgb@gmail.com
Telefon.: 880232152
|
|
 |
|